PL | EN | RU

Logo Wibobestmakeup.jpg 1181x909 150kB

O konkursie


 

POSTANOWIENIA OGÓLNE

1. Konkurs odbywa się w okresie od dnia 7 kwietnia – 20 czerwca 2017 r.

2. Zgłoszenia do Konkursu można przesyłać w okresie od dnia 7 kwietnia – 28 kwietnia 2017 r.

3. Konkurs ogłaszany jest i urządzany na stronie internetowej www.wibo.pl oraz na profilu Instagram WIBO https://www.instagram.com/wibopl/.

4. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane będą poprzez zgłoszenie na stronie www.wibo.pl, prace natomiast można zgłaszać na profilu IG WIBO używając #wibobestmakeup.

5. Aby wziąć udział w konkursie Uczestnik musi posiadać publiczny profil w serwisie Instagram oraz być obserwatorem profilu WIBO.

6. Regulamin konkursu dostępny na www.wibo.pl.

7. Na konkurs składają się 4 fazy.

 

FAZA I – ZGŁOSZENIA DO KONKURSU

7 kwietnia – 28 kwietnia 2017 roku.

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnik musi wypełnić formularz zgłoszeniowy na www.wibo.pl, opublikować na swoim własnym profilu na Instagramie materiał zdjęciowy lub filmowy z makijażem techniką STROBINGU. Uczestnik wykonuje makijaż, jednocześnie używając w poście konkursowym oznaczenia @wibo.pl oraz hasztagu #wibobestmakeup.

Po opublikowaniu zdjęć i poprawnym oznaczeniu 10 wybranych uczestników zostanie zaproszonych do drugiej fazy konkursu.

 

FAZA II – 10 FINALISTÓW

Wybór 10 finalistów odbędzie się do 28 kwietnia 2017 r.

10 wybranych osób zostanie powiadomionych o zakwalifikowaniu się do finału konkursu poprzez ogłoszenie na stronie www.wibo.pl. Każdy z 10 finalistów otrzyma przesyłkę kurierską z produktami WIBO, umożliwiającą udział w fazie trzeciej tj. wykonaniu makijażu wyłącznie kosmetykami WIBO techniką BAKING.

 

FAZA III – ZADANIE KONKURSOWE

Faza trzecia potrwa od 4-17 maja 2017 r.

W ramach zadania konkursowego 10 finalistów ma za zadanie wykonać najbardziej spektakularną metamorfozę makijażową z wykorzystaniem techniki BAKING wyłącznie kosmetykami WIBO, które otrzyma w przesyłce konkursowej.

Prace powinny mieć charakter krótkiego filmu tutorialu makijażowego do 60 sek lub kilkuzdjęciowego fototutorialu. Film lub fototutorial powinien być oznaczony @wibo.pl oraz hasztagiem #wibobestmakeup.

Film lub fototutorial powinien przedstawiać wykonanie makijażowej transformacji na twarzy uczestnika lub innej osoby zgodnie z zadaniem konkursowym.

W dniu 22 maja 2017 r. na www.wibo.pl oraz w kanałach social media WIBO pojawi się galeria konkursowa z pracami wszystkich 10 finalistów oraz ich imionami i nazwiskami, bądź pseudonimami artystycznymi.

 

FAZA IV – WYBÓR ZWYCIĘZCY

Faza czwarta konkursu odbędzie się w dniu 12 czerwca 2017 r.*  kiedy to podczas warsztatów prowadzonych przez RED LIPSTICK MONSTER dla wszystkich 10 finalistów odbędzie się ogłoszenie głównego laureata konkursu oraz wręczenie nagrody w postaci City Break do Mediolanu dla 2 osób.

Wynik ogłoszony zostanie również na stronie www.wibo.pl oraz profilach społecznościowych WIBO w dniu 12 czerwca 2017 roku.


 *UWAGA: zmiana daty warsztatów z RED LIPSTICK MONSTER na 20 czerwca br.

 

JESTEŚ GOTOWA?

CZAS START!

POWODZENIA!